🎄 Více než 14 000 položek SKLADEM. Garance dodání do VÁNOC! 🎄
Rádi vám poradíme (pracovní dny 8:00-17:00):

Trendy letošního léta

Léto je zkrátka inspirativní čas, který věnujeme cestování. A právě na těchto cestách si přinášíme nové nápady, jak bydlet stylově, pohodlně a třeba i za pár peněz. Posbírali jsme pro vás trendy v bydlení, které budou pro tento rok prostě TOP. Bude to i váš šálek kávy? Račte se inspirovat…

Nadčasové barvy

Stejně jako v módě, tak i v bydlení se mění trendy v barvičkách. Letos jednoznačně povede barva korálová, ale také hořčičná. Můžete vsadit jak na stylové tapety, tak zajímavý textil v podobě závěsů, polštářků či plédů, ale také přímo na nábytek – pohovka v odstínu hořčice vás naladí na léto a bude přímo pobízet k odpočinku u knihy nebo dobrého vína.

Skandinávský styl stále vede

Severské státy mají příliš málo světla a tak není divu, že nábytek stylizují do světlých jasných barev. Nejtypičtější je samozřejmě barva bílá, ale také světle šedá. Stejně tak se snaží udržovat také okna bez závěsů a vpustit paprsky do svých domů. Skandi styl je vzdušný, čistý, jednoduchý a přitom je tak vřelý. Používají se hlavně přírodní teplé materiály, které domov opravdu zútulní.

„Pohovka v odstínu hořčice vás naladí na léto
a bude přímo pobízet k odpočinku u knihy
nebo dobrého vína.“

Máme otevřeno

Nic neskrýváme, aneb otevřené skříně, komody, příborníky – to je oč tu běží. Pohled na sbírku dobrodružných knih, ale také rodinné fotky nebo historické skleničky je velmi osvěžující, uvolňující a nechá návštěvy nakouknout do vašeho nitra. Právě tento styl je typický také pro Provence bydlení, které pochází z jihu Francie a je stále populárnější.

Keramika a doplňky

Lidé milují keramiku, která v tomto století opět získává na atraktivitě. Nejen překrásné a funkční vázy, ale také misky či mísy na sušené listy a květiny, keramické nádobí s éterickým zdobením, nebo stojánky na svíčky či figurky – to vše dokreslí atmosféru útulného domova. Nebojte se ani velkých zrcadel s masivními rámy – prosvětlí příjemně místnost.

Od Skandinávie až po Provence – LADUCO pro vás nachystalo spoustu trendů pro letošní léto i celý rok.